Ontstaan vanuit de behoefte een positief geluid te laten horen en beeld te geven van wat er in Bajesdorp gebeurt.


Het jaarlijkse huiskamer- en achtertuinfestival met onder andere muziek, theater, poëzie en dans trekt tussen de 600 en 800 bezoekers en vond in 2016 voor de tiende keer plaats.

In 2010 in samenwerking met Case Mayfield opgezet vanuit de behoefte een ander festivalgeluid te laten horen en een vrij podium te bieden voor artiesten. Geen dure entreeprijzen, maar donatie en de ‘rondgaande pet’ na afloop.

Artists - performing in Bajesdorp over the years

Black Tarantula Bohemian Soldiers, Cosmic Circus, Dark Hipster, Dynamo Irie, The Euphoric Enterprise, Fabrieke, Flavour Coalition, Het Rudie Kartel, Monte Pagan, Sean Gascoigne, Sprank, Aerts, The Beatzers, Girovaghi a Manovella, Funkyard Soundsytem, Zitakula, Whittlesea Acoustic Experience, Bucket Boyz, Eyeburn, Spectacuaire Oorakeligheid, Wordbites, Proces-Verbaal, Ell Sol, Tails, Bird in a Glasshouse, Foxy Roxy, Quartier Mustache

Skellektief, Spix Maccaw, The Afterveins, The Anacondas, The Black Marble Selection, The Shady Greys, Adamastor, Bukahara, Caspian Scratch, Chocolate Habanero, Circus Tabasamu, De Beatzers, De Spectaculaire Oorakeligheid. DJ Testosteronnie, Eyeburn, FF Sorrie Zegguh, Ivan Waters, JOE, Juggling JaCo, Los Tres Locos, Milly Blue, Nootmuskaat, Parker in Amsterdam, Passpartout, Paul Schaaps, Przewalski, Barbara Breedijk, Shoe Eating Rabbits, Pan de Muerto, Babboo,  Indian Askin, Het Ritselsprinkhaancocktailonderzoek, Grassmoawer, Viljam Nybacka, The Last Attraction, Ell Sol, Sara Molinari, Klaske Oenema, Woordwasdraad, Snow Apple, Vincent Slegers, The AppleJacks, No|Me, Trikosis, Poolse Vis, Penotti Jazz, M-jo, Simon Hodges, Cirque Astronyo, De Jonge Honden,  Agnesz Hoekstr, Tree house Poets, Dichters Crimineel, Simon Hodges, Mesopotamia Ensemble, Erik Ankoné, Ell Sol, Laryssa & Mono Collectiv, Sjaan Duinhoven,The Moment, De Hoek, LAUW, Pelvic Fins, Das Trio Nina & Laura Philips, Punk Kumbia, Katapulta, Harde Liefde, Pan de Muerto, CroissantsTerribles Grassmoawers, Bucket Boys,  Teatr Kolegtyw, Claustrophonie, De Waterpolitie, Zinkzand,   The Silhouettes, Port of Call,  Lotte van Dijck, Katapulta, Maison du Malheur, NO|me, Nafsi Africa Acrobats, Tom Staunton, Julian Elsie (ES),  Danalyze, The Bellbines, Lake Montgomery, Meet Pip, Blind Bob & the Grillplates, Grapo Marx, Depipro,  Amarins et le Gatte Negre, Wolfling, Hezekiah C. Rhymes, Werner Vrede & Aaltje’s Paradijs, Vélo Volé, Kashemere Hakim, Luke Nyman, Anna Soon, Noam Vazana, The Moldy Greens, , Eyesful,   Blackbirds & Trushes, Silence is a Boy, Reaganesk,   Anna’s Eden, Max Vanremmerden, Hartog Eysman,  Case Mayfield, Cindy Peress, Motel Aurora, David Marks, The Secret Love Parade, Long Conversations, Chinup, The Woodwards, Elementric, Cindy Peress, Leendert,  Roger Hammond, John Carrie & Moor Green, Anne Roos Rosa de Carvahlo

11 x Bajesdorp Festival

2016

21/05: Bajesdorp Festival #10: Vrij, Eigenwijs en Onversaagd!

line-up: Banda Fiora, Capsular, Femi-OK-Karaoke, Almuenda and Davide, The Feminist Typewriter Club, Aquinox, Rockin’ Robbish, Bird in a Glasshouse, Platzak’s Kabaret, Tunnelbirds, Fanfare van de 1e Liefdesnacht, Lily Kiara, Švejk, Kelvinators, Shakin’ Leaf, Trikosis, Sprank, Frans Doedel en de Beatzers, Compagnie with Balls, Crackle Me Pink, Backdoor Stompers, Compagnie van Lood, Rik Vuur, Jim Ghedi, Woezels, Cosmic Circus, Bram Van Langen, Gumbo Deathray, Wordbites, Bettie Akkemaai, Clover Bluegrass Boys, Fons Jörgen, Guzanghida, The Kewis, Duo Ahmed & Droes, Tom, Tom & de Bombardon, Foxy Roxy, Cirk Astronyo, Quartier Mustache

2015

6/06: Bajesdorp Festival #9: if every space is regulated where do we fly?

line-up: Black Tarantula, Bohemian Soldiers, Cosmic Circus, Dark Hipster, Dynamo Irie, The Euphoric Enterprise, Fabrieke, Flavour Coalition, Het Rudie Kartel, Monte Pagan, Sean Gascoigne, Sprank, Aerts, The Beatzers, Girovaghi a Manovella, Funkyard Soundsytem, Zitakula, Whittlesea Acoustic Experience, Bucket Boyz, Eyeburn, Spectacuaire Oorakeligheid, Wordbites, Proces-Verbaal, Ell Sol, Tails, Bird in a Glasshouse, Foxy Roxy, Quartier Mustache

2014

3/05: Bajesdorp Festival #8: Unreal Estate

line-up: Skellektief, Spix Maccaw, The Afterveins, The Anacondas, The Black Marble Selection, The Shady Greys, Whittlesea Trio, Adamastor, Bird in a Glasshouse, Bukahara, Caspian Scratch, Chocolate Habanero, Circus Tabasamu, De Beatzers, De Spectaculaire Oorakeligheid. DJ Testosteronnie, Eyeburn, FF Sorrie Zegguh Flavour Coalition, Ivan Waters, JOE, Juggling JaCo, Los Tres Locos, Milly Blue, Nootmuskaat, Parker in Amsterdam, Passpartout, Paul Schaaps, Przewalski, Quartier Mustche

 

2013

7/09: Bajesdorp Festival #7: 10 Folkin’ Years
line-up: De Beatzers Whittlesea Trio, Barbara Breedijk, Shoe Eating Rabbits,  Bird in a glasshouse, Pan de Muerto, Babboo,  Indian Askin, Het Ritselsprinkhaancocktailonderzoek, Grassmoawer, Viljam Nybacka, The Last Attraction, Ell Sol, Sara Molinari, Klaske Oenema, Woordwasdraad, Snow Apple Quartier Mustache, Vincent Slegers, The AppleJacks, No|Me, Trikosis, Poolse Vis, Penotti Jazz, M-jo, Simon Hodges, Cirque Astronyo, De Jonge Honden,  Agnesz Hoekstr

2012

3/11: Bajesdorp Festival #6: Inside-Out(side)

line-up: Babboo Theater, Tree house Poets, Dichters Crimineel, Simon Hodges, Mesopotamia Ensemble, Erik Ankoné, Ell Sol, Laryssa & Mono Collectiv, Sjaan Duinhoven,The Moment, De Hoek, LAUW, Pelvic Fins, Das Trio Nina & Laura Philips, Punk Kumbia, Katapulta, Harde Liefde, Pan de Muerto, CroissantsTerribles Grassmoawers, Bucket Boys, Quartier Mustache, Teatr Kolegtyw, Claustrophonie

2012

12/05: Bajesdorp Festival #5: Freetown Bajesdorp
line-up: Allessandro Seul, De Waterpolitie, Quartier Mustache, Zinkzand,  Bird in a Glasshouse, The Silhouettes, Port of Call, Lily Kiara, Laura & Nina Philips, Lotte van Dijck, Katapulta, Maison du Malheur, Trikosis, NO|me, Nafsi Africa Acrobats   

2011

10 en 11/12: Bajesdorp Festival #4: Bajesdoc – Reclaim the Screens

2011

11/03: Bajesdorp Festival #3
line-up: Tom Staunton, Julian Elsie (ES),  Danalyze, The Bellbines, Lake Montgomery, Meet Pip, Blind Bob & the Grillplates, Grapo Marx, Depipro, Whittlesea, No|Me, Amarins et le Gatte Negre, Wolfling, Hezekiah C. Rhymes, Werner Vrede & Aaltje’s Paradijs, Vélo Volé, Kashemere Hakim, Luke Nyman, Anna Soon, Noam Vazana en Quartier Mustache

2010

18/09: Bajesdorp Festival #2: Thuis in Bajesdorp
line-up: Kashmere Hakim, The Moldy Greens, Danalyze, Eyesful, Noama Vazana,   Blackbirds & Trushes, Silence is a Boy, The Beatzers, Reaganesk, Blind Bob & the Grillplates, Lake Montgomery, Wolfling, Anna’s Eden, Max Vanremmerden, Hartog Eysman, Bucket Boyz, Case Mayfield, Quartier Mustache, Cindy Peress, Luke Nyman, Motel Aurora, Whittlesea en David Marks    

2010

27/03: Bajesdorp Festival #1: Thuis in Bajesdorp
line-up: Ro Halfhide, Lake Montgomery, Case Mayfield, The Secret Love Parade, Long Conversations, Chinup, The Woodwards, Elementric, Cindy Peress, Leendert,  Roger Hammond, John Carrie & Moor Green, Anne Roos Rosa de Carvahlo, Quartier Mustache